НОВІ проекти Центру

Друк

Навчальний центр св. Івана Боско завжди дотримувався принципу гнучкості у підходах до навчального процесу. Ця гнучкість полягає у пошуках нових форм подання інформації, процесі дослідження потреб ринку, роботодавців та психології тих, які хочуть вчитися і здобувати нові практичні навики - наших адресатів.

Приватна форма власності Центру, на відміну від класично інституційних 'державних' навчальних закладів, дозволяє нам втілювати цей підхід через різні альтернативні форми навчання. Це майстер-класи, курси і тренінги, короткотермінові цикли навчання, тематичне навчання (модулі).

У такому інноваційному форматі наш Центр заснував такі освітньо-професійні майданчики:

- КУЛІНАРНА ШКОЛА "БОСКО" та проект КІНДЕР КУХНЯ

- BeBeauty ПРОСТІР - ШКОЛА КРАСИ

- LIST - Львівська інноваційна школа кравецької майстерності (у співпраці)

 

 


ПРОЕКТ КІНДЕР КУХНЯ

Кіндер кухня

 

Кулінарна школа "Боско" започаткувала перші у Львові кулінарні табори "Кіндер кухня" для навчання дітей кулінарному мистецтву! Ці табори поєднують не лише навчання базових вмінь у дітей, але є цікавим святом для дітлахів, які протягом дня мають серію ігор, тематичних забав та нових знайомств.

"Кіндер кухня" є цікавим проектом, адже постійно запрошує Кіндер-Шефів для проведення подібних заходів. У 2017 році нашими тренерами-шефами були відомі учасники "МастерШеф - Діти" Давид Митько і Денис Таран. А 2018 рік ми розпочали із 2-денних майстер-класів за участю Євгена Білого, наймолодшого фіналіста шоу (7 сезону).

Організація кулінарних вечорів, майстер-класів, таборів тощо - телефонуйте чи пишіть!

 

 


BeBeauty ПРОСТІР - ШКОЛА КРАСИ

BeBeauty ПРОСТІР - ШКОЛА КРАСИВ січні 2018 року у нашому центрі розпочала свою діяльність BeBeauty Простір-школа краси, яка має на меті створення майданчика – хабу для підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів у всіх напрямках сучасної beauty-галузі. Прагнемо надавати навчання, яке встигає за швидкоплинною модою у прекрасній, проте надзвичайно мобільній та потужній галузі.

В BeBeauty можна отримати знання з перукарського мистецтва, манікюру, візажу, лаш-мейкінгу.

Наша школа також проводить майстер-класи для дівчат, які хочуть вміти творити красу у домашніх умовах: самомакіяж, зачіски нашвидкоруч, косоплетіння, тощо.

Торгові марки індустрії краси та виробники матеріалів і обладнання можуть використовувати наш простір для демонстрації своєї продукції.

Ми готові приймати різноманітні та різнопланові заходи та ставати резиденцією краси.

 

 


LIST - Львівська інноваційна школа кравецької майстерності

LIST - Львівська інноваційна школа кравецької майстерностіПерша професійна школа практиків, націлена на швидкі масштабні зміни в галузі легкої промисловості. Основним завданням школи є навчання кравецької майстерності усіх охочих, не залежно від віку та попередніх навиків.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ: спільно із підприємствами швейної галузі випускники отримають вигоду від наших зв'язків з промисловістю - гарантоване працевлаштування, що водночас передбачає повернення 50% вартості навчання. А працедавець бере на роботу кваліфіковану швею.

ПРАКТИКА: вивчення практичних основ класики професії, опанування знань про тканини, стилі, техніки розкрою та шиття і разом з тим - інноваційного мислення, ідей та сучасних технологій. 90% практики в ході навчання!

ОБЛАДНАННЯ: навчання здійснюється на сучасному новому професійному обладнанні, яке використовується сьогодні підприємствами на виробництві.

ДОКУМЕНТ: випускники Школи отримують диплом державного зразка (швея 3-го розряду) і сертифікат LIST всього за 3 місяці навчання.

ВИКЛАДАЧІ: навчання проводять найкращі викладачі професійно-технічних навчальних закладів, а також власники та практики відомих підприємств галузі.

ПРОГРАМА навчання поєднує практичні та теоретичні складові, атестацію і впровадження на роботу.

Sunday the 9th - .